IMG_1584 IMG_1576

Pa je napočil, za nekatere tako težko pričakovani ponedeljek 12. 10. 2015, dan odhoda v šolo v naravi na Ptuj v CŠOD – dom Štrk. Komaj se je zdanilo, izza vogalov ulic pa so že prihajali prvi sedmošolci polni pričakovanja in nasmejanih obrazov. Kaj kmalu smo se vsi zbrali, se hitro poslovili od staršev in posedli na avtobus.

IMG_3134

Po ne predolgi vožnji, z enim postankom smo hitro prispeli do doma Štrk, ki leži sredi mirnega podeželja le streljaj stran od Ptuja.

IMG_3141 IMG_1609

Najprej je sledila razporeditev v sobe, po prihodu še druge šole, ki letuje v istem domu, pa smo skupaj z delavci doma prediskutirali domski red, pravila in urnik naših aktivnosti.

IMG_1651 IMG_1640

IMG_1616

IMG_1637

Po kosilu je sledila delavnica Naši planeti in vesolje, zvečer pa smo spoznavali bližnjo okolico na daljšem nočnem pohodu v soju čelnih svetilk, ob koncu katerega so se učenci še spoznavali in družili s sotrpini iz druge šole.

IMG_3223

Dan poln zanimivih doživetij je hitro minil in otroci so se kmalu odpravili h počitku, da se pripravijo in spočijejo za nov dan poln aktivnosti.

 

 

Lep športni pozdrav!

Mojca Kovač Piko

Marko Sonjak

(Skupno 448 obiskov, današnjih obiskov 1)