OBVESTILO

 

To soboto, 24.1.2015, bomo na smučišču Črna na Koroškem v okviru projekta Zdrav življenjski slog organizirali smučanje za učence od 4. do 6. razreda in za učence od 7. do 9. razreda. Seveda ste dobrodošli tudi tisti, ki svoje smučarske dni raje preživljate na bordu! Še posebej bi k ˝sodelovanju˝ povabil tudi nekoliko manj vešče smučarje, saj lahko skupaj obnovimo in nadgradimo vaše smučarsko znanje.

 

 

Razpored:

 

  SOBOTA

24. 1. 2015

9.00 – 11.30 SMUČANJE

(4. – 6. razred)

11.30 – 13.00 SMUČANJE

(7. – 9. razred)

 

 

 

S seboj imejte smučarsko opremo (čelada je obvezna), smučarsko vozovnico in se toplo oblecite. Zbor bo na smučišču, pri spodnji postaji vlečnice.

 

Prijavite se pri učitelju Marku Sonjaku do petka!

 

 

Se vidimo na smučišču!

 

 

Lep športni pozdrav!

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)