OSCrna-logoPopestrimo_solo-MOSCrna-logo
SLIKANJE S SPREJI


V soboto je v okviru projekta Popestrimo šolo potekala delavnica Slikanje s spreji. Slikali smo v treh različnih odtenkih: rdeč, zelen in moder. Pri slikanju smo potrebovali kar nekaj materiala in pripomočkov. Največji strošek so spreji, ker za eno sliko potrebujemo štiri ali pet različnih barv sprejev. “Sprejali” smo na poseben papir, ki ga lahko kupimo le v določenih specializiranih trgovinah. Ker so spreji v določeni meri škodljivi, smo uporabili zaščitno masko, rokavice, in predpasnik (ali oblačila, ki smo jih lahko umazali). Pri slikanju s spreji uporabljamo veliko različnih pripomočkov: razne kartone, čopiče, revije, vrečke, deske, razne plastične krožnike (cvetlične lonce, plastične kozarce,…), plastične kartice  …

 

Učenci so bili pravi umetniki in nastali so čudoviti izdelki.

 

IMG_1268   IMG_1276   IMG_1284   IMG_1294

 

IMG_1298   IMG_1303   IMG_1304   IMG_1306

Ana Kamnik in Tamara Oblak

 

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)