In je napočil čas za tako priljubljeno, že skoraj oguljeno frazo, »vsega lepega je enkrat konec«, ki je danes še kako na mestu. Dočakali smo konec letne šole v naravi. Konec sonca, konec morja, konec plavanja, konec supanja, konec potapljanja, konec morskih norčij in vragolij. Jutri se vračamo domov, čaka nas samo še ogled slovenskega podzemlja in dolga vožnja domov.

Današnji dan je potekal po ustaljenem urniku. Poleg kopanja, potapljanja in supanja so vsi otroci opravili tudi testiranje in po želji so nekateri zadnji dan izkoristili tudi za tobogan.

Zvečer smo priredili še zabavni večer, kjer smo podelili diplome, izvedli krst, razglasili najbolj pospravljene sobe, podelili nagrade za naj predstavitev sobe in naj mistra ter mis. Dolg dan in večer pa smo seveda zaključili s plesom.

Planiran čas prihoda domov je med 18:00 in 19:00. Za lažje načrtovanje bomo na šolski spletni strani objavili obvestilo približno 3 ure pred prihodom.

Lep športni pozdrav!

 

Oblak Tamara

Komar Barbara

Fajmut Andreja

Burjak Vesna

Sonjak Marko

(Skupno 291 obiskov, današnjih obiskov 1)