IMG_2809

No, pa je napočil tako težko pričakovani čas odhoda v letno šolo v naravi v Savudriji! Za nekatere se je dan pričel že precej zgodaj in so polni energije prispeli na avtobusno postajo, spet drugi pa so zaradi neprespane noči »zehajoče« vstopali na avtobus. Kljub solidnim vremenskim napovedim smo se vsi nekoliko skeptično ozirali v nebo, saj nas je večino poti vse do slovenske obale spremljal dež.

IMG_2824 IMG_2812

 

DCIM102GOPRO

Takoj po prihodu v Savudrijo smo se razdelili po sobah, nato pa odhiteli na kosilo. V popoldanskih urah smo se odpravili na obalo, kjer smo se razdelili v dve skupini, preostanek dneva pa še nekoliko počofotali, se poigrali in seveda tudi malo potrenirali.

IMG_0602DCIM102GOPRO

Zvečer nas je žal na kratko zmočil dež, tako da smo raziskovanje okolice prestavili na jutri, smo pa poskrbeli za veliko smeha s krstom naših plavalcev.

DCIM102GOPRO

V upanju na lep, topel in sončen dan smo vsi hitro popadali v postelje in trdno zaspali.

IMG_2856

Lep športni pozdrav iz lepe Savudrije.

 

 

(Skupno 163 obiskov, današnjih obiskov 1)