Na naši šoli je bil prvi šolski dan za prvošolčke resnično poseben. V šolo so prvič vstopili v spremstvu staršev, kjer sta jih poleg učiteljic prijazno sprejela ravnatelj in županja občine Črna. Na ta poseben dan sta šolo obiskala tudi minister za notranje zadeve g. Boštjan Poklukar in v. d. generalnega direktorja Slovenske policije g. mag. Senad Jušić, ki sta otrokom zaželela varno pot v šolo in iz nje. Po kratkem kulturnem programu so prvošolčki spoznali svoje zaščitnike in se skupaj z njimi odpravili do učilnice. Vanjo so polni pričakovanj vstopili pogumno in ponosno, poklepetali so s sošolci in se posladkali s torto.

Našim prvošolčkom želimo čudovito prvo šolsko leto, polno novih znanj, izzivov ter prijetnih občutkov.