Dne, 15.11. 2011 smo bili obveščeni da je  pobuda za širitev Slovenske mreže zdravih šol naletela na velik odziv v slovenskem šolskem prostoru. Komisija za širitev je pregledala prispele prijave v skladu z navodili, ki so bila predstavljena v knjižici Širimo Slovensko mrežo zdravih šol – 4. krog.
Ugotovila je, da je vloga OŠ Črna na  Koroškem prispela v razpisanem roku, ustreza merilom razpisa in tako šola OŠ Črna izpolnjuje pogoje za vključitev v Slovensko mrežo zdravih šol.

Želimo si, da bi skupna prizadevanja  ter medsebojna izmenjava izkušenj obrodila obogateno sodelovanje!
Predvidoma v januarju 2012 bo potekalo skupno uvodno srečanje z novimi članicami in nacionalnimi ter regijskimi koordinatorji Zdravih šol, kjer bodo predstavili principe in načela dela Zdravih šol. Šole bodo pozvane, da se srečanja udeleži vodja tima Zdrave šole in/ali ravnatelj/ica. Na srečanju bodo vse nove članice prejele potrdilo o članstvu v Slovenski mreži zdravih šol.


Sabina Kovačič
(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)