5. DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ  


dan-sporta-in-zabave

V soboto, 12. maja 2012, bo peto leto zapored po celi Sloveniji potekala prireditev

Dan druženja in gibanja vseh generacij“.

Prireditev bo že drugič organizirala tudi OŠ Črna na Koroškem.

 


V Mitneku bodo v okviru športnega dne, ki je za učence obvezen, potekale različne dejavnosti: krajši pohod z zanimivimi in nekoliko drugačnimi nalogami, jahanje, nogomet, odbojka, lokostrelstvo, ultimate frizbee, badminton … Strokovni delavci Zdravstvenega doma Ravne bodo opravljali meritve srčnega tlaka, krvnega pritiska … Na prireditvi bomo podelili priznanja najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu ter najštevilčnejši družini. Na kraj dogajanja se bomo odpeljali z avtobusi in lastnimi prevozi. Odhod avtobusov bo ob 8.30 izpred avtobusne postaje v Črni. Vsi udeleženci prireditve (tudi starši, stari starši, prijatelji) lahko koristijo brezplačen avtobusni prevoz do Mitneka in dobijo malico. Zato prosimo za resnost in točnost prijave. V Črno se vračamo peš v skupini, razen učenci, ki odidejo skupaj s starši. V kolikor šolo obiskuje več otrok iz iste družine, izpolnite eno prijavnico in nanjo napišite vse učence. Prijavnico naj učenci vrnejo do torka, 8. maja 2012.


Vabljeni torej otroci, starši, stari starši in prijatelji. Veselimo se srečanja in druženja z vami na drugi prireditvi “Dan druženja in gibanja vseh generacij” v Črni na Koroškem.

 

Prijavnica


POROČILO PRIREDITVE

                                                                 Lep športni pozdrav.                                       OSCrna-logo


Ravnateljica OŠ Črne na Koroškem: Romana Košutnik

Koordinatorka prireditve: Tamara Oblak

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)