ŠPORTNE AKTIVNOSTI MED ZIMSKIMI POČITNICAMI

Med zimskimi počitnicami so bile športne aktivnosti načrtovane od ponedeljka do petka, vendar so pohod in igre na snegu ter tek na smučeh v ponedeljek odpadli zaradi vremenskih razmer. V torek smo v telovadnici naše šole igrali nogomet, v sredo pa so se dekleta na OŠ Prežihov Voranc na Ravnah pomerile v malem nogometu z ekipo OŠ Franja Goloba Prevalje in ekipo OŠ Prežihovega Voranca. Proti ravenčankam so izgubile, premagale pa so učenke iz Prevalj. Da smo dogajanje popestrili so se učenke pomerile tudi proti učiteljem ter se med seboj pomešale. V četrtek in petek pa smo se podali na smučišče in v super pogojih ter lepem vremenu uživali na smučeh.

nogomet_001    nogomet_012    nogomet_014    nogomet_015
.
Športni pozdrav!
Tamara Oblak

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)