ŠPORTNE AKTIVNOSTI MED POČITNICAMI (27. – 29. 12. 2010)

V OKVIRU PROGRAMA »ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG«

 

Kot je že v navadi, bodo tudi božično – novoletne počitnice športno obarvane. Ker je zimski čas, se bomo podali na smučišče. Ne bomo pa pozabili na dvoranske športe. V spodnji tabeli si oglejte ponujene aktivnosti in se nam pridružite v čim večjem številu. Pričakajmo novo leto v športnem duhu. Zaradi lažje organizacije prijave prosim pošljite na elektronski naslov: zzs.tamara@gmail.com.

 

 

TOREK

SREDA

ČETRTEK

9.00 – 10.30

ULTIMATE FRISBEE

(4. – 6. razred)

IGRE Z ŽOGO

(1. – 3. razred)

ALPSKO SMUČANJE

(1. – 3. razred)

10.30 – 12.00

ULTIMATE FRISBEE (7. – 9. razred)

NOGOMET

(4. – 9. razred)

ALPSKO SMUČANJE

(4. – 6. razred)

12.00 – 13.30

 

 

ALPSKO SMUČANJE

(7. – 9. razred)

     

– Za športe v telovadnici (ULTIMATE FRISBEE, IGRE Z ŽOGO IN NOGOMET) imejte s sabo športno opremo. Vhod je skozi zobno ambulanto.


– Za ALPSKO SMUČANJE imejte s sabo opremo (čelada obvezna), smučarsko vozovnico, bodite toplo oblečeni. Dobimo se na smučišču (spodnja postaja vlečnice).


– Pri ULTIMATE FRISBEE bomo spoznali osnovne značilnosti igre, se naučili nekaj osnovnih metov, ter osnove  gibanja in taktike. Seznanili se bomo s pravilnimi načini lovljenja frizbija, gibanja s frizbijem v rokah ter meti Backhand in Forhand. Prav tako bomo po osvojenih osnovnih znanjih metov poizkusili tudi z igro.

 

Športni pozdrav!

Tamara Oblak

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)