Počitniški tabor: “Mediacija za otroke”

Želiš med počitnicami tri dni preživeti s svojimi vrstniki na POŠ Javorje?
Če je odgovor da, potem bomo skupaj z učenci 2. in 3. triade, od 26. 6. do 30. 6. 2012. Na taboru bomo skozi socialne igre spregovorili o čustvih, željah, ciljih in bomo  avtonomno iskali rešitve za probleme, kadar je to v naši moči. Popoldneve in večera si bomo popestrili z glasbo, preizkusili svoje talente, improvizirali z Orffovimi instrumenti, harmoniko in kitaro …

Več si preberi v zloženki .

Prevoz otrok organizirajte starši sami.
Skupen odhod izpred šole je v torek, 26. 6., ob 7:30.

Izpolnjene prijavnice oddajte do petka, 22. 6. 2012, v tajništvo šole ali učiteljici Danici Štern.

 

                                                                                                     Lep pozdrav, izvajalka programa Danica Štern.

 

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)