apeli1 apeli2 apeli3 apeli4

 

PISANJE APELOV OB DNEVU ČLOVEKOVIH PRAVIC

 

Mesec december je bil med drugim posvečen tudi človekovim pravicam. V sodelovanju z Amnesty International Slovenija smo se letos že tretje leto pridružili maratonu pisanja apelov. Pri različnih predmetih smo se pogovarjali o človekovih pravicah in si ogledali filme, ki prikazujejo številne usode ljudi. Nato smo vzeli v roke ‘pero’ in pisali apele v podporo tistim, ki so jim na kakršenkoli način kršene človekove pravice. Pisali so učenci od 5. do 9. razreda, pa tudi nekaj četrtošolcev iz naše POŠ v Žerjavu. Skupaj smo napisali 151 apelov.

KER VEMO, DA VSAKO PERO ŠTEJE!

                                                                                                                                                                               Marija Rus

 

apeli5 apeli6 apeli7 apeli8

 

(Skupno 117 obiskov, današnjih obiskov 1)