IMG_9987

Od Stožic vse do Rakete

Tudi letos se na naši podružnici dogajajo zanimive stvari. Najprej smo si z osmošolci skupaj z učenci iz OŠ Črne ogledali košarkaško tekmo v Stožicah, nato smo se skupaj z njimi podali na Peco, kjer smo spoznali kralja Matjaža in Alenčico ter druga bajeslovna bitja. Kmalu za tem smo nepričakovano bili povabljeni na oddajo Raketa, saj sta na njej nastopila naša bivša učenca Lovro in Franci. Tako smo si v živo ogledali nastajanje oddaje.

Kmalu po snemanju smo se izgubljali v gozdu, kjer smo imeli orientacijski pohod z zvitimi in zavitimi nalogami, nato pa smo si ogledali še izvrstno lutkovno predstavo v lutkovnem gledališču v Mariboru z naslovom Piskač iz Hamelina.

 

IMG_9988                  IMG_9990              Kopija_od_IMG_9994

Bojana Hudrap

 

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)