thumb_unesco2 unesco3 unesco4

 

OBISK UNESCO VODSTVA, 7. 2. 2014, OŠ ČRNA NA KOROŠKEM

V petek, 7. 2. 2014, smo imeli na šoli poseben obisk, saj so nas obiskale predstavnice Unesco vodstva: gospa Marjutka Hafner, generalna direktorica Urada za Unesco Republike Slovenije, gospa Barbara Urbanija, svetovalka na  Uradu za Unesco  in gospa Ljubica Kosmač, namestnica nacionalne koordinatorice Unesco ASP šol Slovenije. Skupaj z njimi so se srečanja udeležili še gospa Nada Zlodej, vodja Unesco središča Slovenj Gradec, Unesco glasnik Luka Kropivnik in predstavnice Unesco ASP šol iz Prve OŠ Slovenj Gradec in Gimnazije Ravne na Koroškem. Kratkemu kulturnemu programu je sledil klepet o Unescu. Dan pred slovenskim kulturnim praznikom se nam bo še posebej vtisnil v spomin.

Marija Rus, Koordinatorica za Unesco

(Skupno 181 obiskov, današnjih obiskov 1)