Mesec november, znan kot siv in meglen mesec, nam je letos v začetku podaril mnogo sonca ter pisanih barv in tako smo si s čebelarjem, g. Zoranom Mičičem, lahko ogledali čebelnjak prav od blizu. Naučili smo se veliko o čebelah, predvsem pa spoznali, kako pomembne so za vse nas. Posladkali smo se še z medom in na šoli imeli tradicionalni slovenski zajtrk. Ob ozaveščanju pomena zdrave prehrane za naše dobro počutje smo si pripravili še sadni napitek.

Kot vedno smo bili radovedni in ustvarjalni, šestošolec je izdelal relief družinskega zemljišča, v cerkvi pa smo si ogledali, kako poteka popravljanje in uglaševanje orgel. November nas je obdaril še s prvim snegom in otroško veselje je odmevalo daleč naokoli. Ugotovili smo, da november še zdaleč ni le siv in turoben mesec, temveč nas znova in znova preseneča s svojo barvitostjo.

Bojana Hudrap

 

DSC01077DSC01080OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)