živimo skupaj1 živimo skupaj2 živimo skupaj3 živimo skupaj4

V šolskem letu 2014/15 je naša šola sodelovala v nacionalnem projektu OŠ Kapela Živimo skupaj, ki se je nanašal na temo globalno razumevanje.  V okviru projekta smo izvedli Evropski teden zmanjševanje odpadkov. Izpeljali smo  razredne ure, izdelali plakate, različne delavnice, učenci so izdelovali izdelke iz odpadne embalaže (igrače in druge uporabne izdelke), risali, pisali spise, izdelovali nalepke, obiskali ekološki otok, ogledali smo si filme in se o tem veliko pogovarjali. V mesecu maju smo izpeljali tudi naravoslovni dan. Ugotovili smo, da se moramo vsi potruditi, da ohranimo naš planet čist in da na njem lahko živimo vsi skupaj.

Koordinatorica za UNESCO na šoli: Marija Rus

 

 

 

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)