Dragi učenec, učenka!

Upam, da si se že dobro ustalil-a v novem načinu učenja in organizaciji svojega dneva. Verjetno je vsakdo izmed vas do sedaj že ugotovil, kdaj se lažje uči in opravlja naloge za šolo. Morda imate skupaj z brati in sestrami točno določen urnik ali pa si ga določaš vsak dan sproti glede na razmere doma.

V kolikor ugotavljaš:

  • da se težko spraviš k šolskemu delu;
  • da za šolsko delo porabiš preveč časa;
  • da delaš ure in ure, pa ničesar nisi opravil-a;
  • in nimaš dovolj prostega časa,

potrebuješ boljši način organiziranja svojega dneva.

Predlagam, da uporabiš pripomoček za izdelavo svojega urnika – Moj urnik.

Vanj boš lahko poljubno vnašal-a različne dejavnosti, ki jih opravljaš čez dan, si sproti določal-a šolske predmete za katere boš delal-a in si označeval-a kaj si že opravil-a. Vse skupaj na zelo enostaven in zabaven način.

Naj ti “Moj urnik” pomaga, da dosežeš to kar hočeš!

 

Neža Kos, svetovalna delavka

(Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1)