V soboto, 13. 4. 2019, je v šolski telovadnici potekal tradicionalni memorialni turnir v malem nogometu, ki ga je organiziral CUDV Črna. Na turnirju je nastopalo pet ekip.  Dve ekipi so sestavljali uporabniki delovnih centrov, ena ekipa pa je zastopala srednjo zdravstveno šolo, oziroma šolski center Slovenj Gradec. Nastopali sta tudi ekipi OŠ Mežica in OŠ Črna. Ekipa naše šole je bila zelo raznolika in so jo sestavljali igralci od 5. do 9. razreda.

Vsi so prikazali lepo in zrelo igro, ter na koncu zasedli 3. mesto. Še posebej velja pohvaliti njihov odnos in obnašanje na turnirju. Zelo so se izkazali tudi mlajši igralci, ki so letos debitirali na šolskih tekmovanjih.

Iskrene čestitke vsem sodelujočim!

Utrinke ujete v objektiv si lahko ogledate tukaj.

Lep športni pozdrav.

Marko Sonjak

(Skupno 188 obiskov, današnjih obiskov 1)