V četrtek, 7. 12. 2017, ob 17. uri smo se zbrali pred atletskim stadionom in se odpravili na krajši sprehod po prečudoviti zasneženi trim stezi. Pohoda se je udeležilo preko 40 posamezikov. Zelo lepa je bila udeležba s strani vrtca, želeli pa bi si morda nekoliko več obiska šolarjev.

Pogoji so bili naravnost fantastični, prava zimska idila in verjamem, da smo vsi zelo uživali.

 

 

 

 

 

 

 

Lepa udeležba in pozitivni komentarji sodelujočih so nam dali nov zagon. Že med samim pohodom smo kovali načrte za kakšno novo razgibano športno medgeneracijsko druženje. Morda že (še) v zimskem času, ob dričkanju oziroma sankanju.

Hvala vsem, ki ste se odzvali vabilu in upam da se nas bo naslednjič zbralo še več.

Lep športni pozdrav!

Eva Jelen

Marko Sonjak

 

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)