P1015551MATERINSKI DAN

Kot vsako leto smo tudi letos medse povabili mamice, babice, tete, učiteljice in druge, ki so se odzvale našemu povabilu. Predstavili smo se s kratkim kulturnim programom. Naš program smo popestrili z recitacijami Toneta Pavčka, s kratko lutkovno in gledališko predstavo ter s pesmicami, kot vedno pa je na harmoniko zaigral tudi naš učenec Urh. Predstavili smo se tudi s programom, ki smo ga pripravili za šolski parlament. Učenci so zaigrali zelo iskreno in doživeto. Najlepše pri vsem tem pa je sporočilo, ki so ga podali ostalim in se ga sami zelo dobro zavedajo. Biti srčen je še vedno nekaj zelo lepega in vsi smo vzor, zato je prav, da delamo in delujemo pozitivno in dobro. Z delavnicami smo v našo šolo hitro privabili pomlad, saj so cvetovi češnje in jablane polepšali notranjost šole. Hvala tudi vsem, ki ste prinesle s sabo sladke prigrizke, saj se je kar kmalu navadna mizica spremenila v tisto pravljično. Saj jo poznate, mar ne?

Bojana Hudrap