V soboto, 18. 5. 2019, je v Radencih potekal tradicionalni Maraton treh src. Po vzoru lanskega leta, smo se ga v okviru projekta Zdrava Črna, udeležili tudi učenci. Udeležba žal zaradi prekrivanja datumov ni bila najbolj številčna, vendar vsi sodelujoči smo kljub temu izredno uživali. Vreme je bilo kot nalašč za tek in kot je v navadi za maraton v Radencih, nas tudi tokrat niso preganjali dežni oblaki.

Vsi smo se udeležili teka na 5 km in ga z nasmeškom na obrazu tudi uspešno pretekli. Otrokom je bila prireditev oziroma dogodek zelo všeč. Vesel sem, da smo imeli možnost pokazati otrokom še nekoliko drugačen način druženja, zdravega načina življenja in rekreacije. Kdo ve, morda se bo kdo izmed njih čez leta vrnil kot navdušen tekač.

Več utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Lep športni pozdrav!

Marko Sonjak

(Skupno 136 obiskov, današnjih obiskov 1)