PAZI, PIKA!


Paredstava-PaziPikaV četrtek, 12. decembra 2013, smo pripravili kulturni dan za vse učence OŠ Črna. Prve tri ure smo se ukvarjali s Piko Nogavičko: najprej smo osvežili to svetovno znano zgodbo, potem pa na to temo ustvarjali: risali, pisali, sestavljali dramske prizore in foto strip, dramatizirali, igrali na instrumente, iz različnih materialov izdelovali Piko, njeno opico in konja …Večino izdelkov smo razstavili v avli šole. Potem smo se na kratko pogovorili o obnašanju na kulturni prireditvi in se nato odpeljali v Mežico v Narodni dom, kjer smo si ogledali izvrstno gledališko prireditev Pazi, Pika (koprodukcija: Lutkovno gledališče Ljubljana in Gledališče Koper).

Vodja kulturnega dneva: Irena Greiner

Delavnice Razstava            Galerija

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)