Letošnje šolsko leto smo se odločili, da bomo svojo telovadnico do dobrega izkoristili. Tako smo poleg vam že znane jutranje vadbe, ki poteka vsako jutro od torka do petka, učencem ponudili tudi možnost druženja v telovadnici med glavnim odmorom. Pogoj je, da se učenci v miru najedo in po malici pridejo v telovadnico v športni obutvi, kjer se lahko prosto družijo, igrajo, ali kako drugače skupaj s svojimi prijatelji med poukom preživijo prosti čas.

Glavni cilj je, da učenci ne preživljajo odmora sede v učilnicah in/ali na hodnikih, pač pa se nekoliko aktivirajo in na takšen način še bolje pripravijo na nadaljnji pouk. Radi bi dosegli tudi več druženja in sodelovanja učencev med sovrstniki. Ker je znano, da ima veliko vlogo v otrokovem razvoju tudi vzgled oziroma vpliv sovrstnikov, upamo, da bomo h gibanju spodbudili tudi kakšnega učenca, ki mu takšen način preživljanja prostega časa ni najbolj blizu.

 

Lep športni pozdrav!

 

Tamara Oblak

Marko Sonjak

 

 

Utrinki

(Skupno 194 obiskov, današnjih obiskov 1)