Radijski voditelj na Radiu 1 Miha Deželak v teh dneh izvaja deseto jubilejno dobrodelno akcijo Deželak junak. Deželak bo z ekipo v desetih dneh prekolesaril 10 tras, v petek, 7. junija, pa bo pot zaključil na Debelem rtiču. Zbrana sredstva bodo namenili za letovanje otrok iz socialno šibkih družin na morju.

V ponedeljek, 3. 6. bo svojo 6. kolesarsko etapo pričel v Črni. Start bo ob 7.00 v Centru Črne.
Dobrodelni akciji pa se bomo priključili tudi na šoli, saj je prav, da pomagamo tudi mi, saj smo po poplavah prejeli veliko pomoči.

Prispevke zbiramo v tajništvu šole, kjer bo skrinjica, ki jo bomo ob štartu predali DEŽELAKU JUNAKU.
V ponedeljek ob 7.00 pa ste vabljeni v Center Črne, kjer bomo DEŽELAKA JUNAKA pospremili na pot.

Vabljeni k sodelovanju!