IMG_0969V sredo, 20. 5. 2015, smo se »tekači« osnovne šole Črna na Koroškem udeležili 3. UNESCO teka mladih na Ptuju. Skupaj s spremljevalci se nas je vseh 20 že zjutraj odpravilo na pot.

Dan je bil kot naročen. Ves čas je na nas sijalo sonce, na momente je bilo morda že prevroče vendar kljub temu idealno vreme za takšno prireditev. Udeležencev je bilo zelo veliko, ves prostor prireditve je bil prenatrpan z otroki vseh starosti. Od tistih najmlajših pa vse do »starih mačkov« ki obiskujejo 4. letnike srednjih šol. Za konec pa smo se v teku pomerili tudi učitelji.

Naši učenci so se zelo dobro odrezali, vendar letos organizator žal ni poskrbel za merjenje časov, tako da smo res tekli v duhu važno je sodelovati, ne zmagati.

Tekači, ki so zastopali našo šolo so bili:

IMG_0963Anže Bogataj

Damir Čukić

David Fortin

Jasmin Hasič

Andrej RaztočnikIMG_0975

Matija Kelenc

Nadja Knez

Jera Kompan

Žan Kremzer

Urška Laznik

Anej Kajnih

Klara Vrabič

Vita Lesjak

Mojca Napečnik

Nejc Obretan

Nika Ozimic

Sara Podlesnik

Anže Soldo Veronik

Vsem sodelujočim iskrene čestitke!

Lep športni pozdrav!

Vesna Burjak