2. ŠPORTNI DAN – IZBIRNE VSEBINE

Športni dan z izbirnimi vsebinami bo za 2. in 3. trijado v četrtek, 1. 12. 2011. Učenci boste razdeljeni v 8 skupin.
 

1. skupina: PLAVANJE (31 učencev)

– zbor 8.15 v avli šole, vzamete malico s seboj, odhod izpred šole 8.20.

– plavanje 9.00 – 11.00

– odhod izpred bazena na Ravnah ob 11.30

– 3 spremljevalci: Kovačič, Fajmut, Kovač Piko


– učenci:

6.a

Mojca Napečnik

Timotej Fortin

Maša Jelen

Tilen Keber

Urška Laznik

Vita Lesjak

Zana Mrdavšič

Anja Oderlap

Urban Orlčnik

Jasmina Pavlič

Anže Plečko

Gabi Rataj

Darja Špan

Žiga Šteharnik

Jan Tomaž

Nina Tomšič

Sara Vrabič

Damir Čukič

Lilijana Drol

7.a

Tamara Krivec

Manja Delešjava

Sabina Rošer

Adrijana Kamnik

Franciska Kunc

Luka Škvorc

Rade Zvizdalo

7.b

Helena Lesjak

Petra Robnik

Kaja Hodnik

Maja Senegačnik

Žana Šumah


2. skupina: FRIZBI – KEGLJANJE (18 učencev)

– zbor 8.15 v učilnici P/1

– FRIZBI 8.30 – 10.00

– malica 10.00 – 10.20 v učilnici P/1

– 10.20 – 10.30 odhod na kegljišče

– KEGLANJE 10.30 – 12.00

– 2 spremljevalca: Greiner, Rizmal


– učenci:

8.a

Nika Vajt

Urška Šteble

Manca Krumpačnik

Domen Bezjak

Matic Pečovnik

Matic Močivnik

Žan Kramberger

Vasja Vončina

Franci Piko

Andraž Žaže

Nina Kaker

Urša Stern

Timotej Pogladič

Jaka Kompan

Davorin Bezjak

Žiga Žlebnik

Blaž Burica

Žan Fortin


 3. skupina: KEGLJANJE – FRIZBI (19 učencev)

– zbor 8.15 v učilnici P/2

– malica 8.15 – 8.45 v učilnici P/2

– 8.45 – 9.00 odhod na kegljišče

– KEGLANJE 9.00 – 10.20

– 10.20 – 10.30 odhod iz kegljišča do šole

– FRIZBI 10.30 – 12.00

– 2 spremljevalca: Rotovnik, Lesnik (8.15 do 10.30), Kos (10.30 do 12.00)


– učenci:                                      

6.a

Timotej Polc

Aleš Stakne

Kristjan Stopar

Bor Matic Osojnik

7.a

Kaja Praprotnik

Urška Virtič

Leon Martin Založnik

7.b

Anja Knez

Manja Mrdavšič

Jan Kremzer

Anej Kunc

Marko Potočnik

Andraž Mihev

Nežka Piko

9.a

Matic Obretan

Gašper Mlinar

David Verdel

Klara Virtič

Tomaž Piko


4. skupina: PLEZANJE – LOKOSTRELSTVO (12 učencev)

– zbor 8.15 v učilnici P/3

– PLEZANJE 8.30 – 10.00

– malica 10.00 – 10.30 v učilnici P/3

– LOKOSTRELSTVO 10.30 – 12.00

– 1 spremljevalec: Mesner


– učenci:

9.a

Vid Kos

Boštjan Obretan

Luka Toškovič

Tjaša Obretan

Miha Lenko

Lucija Komprej

Daša Marošek

Jaroš Štiftar

Ana Mostnar

Tjaša Kreuh

Blažka Kunc

Anže Obretan


5. skupina: LOKOSTRELSTVO – PLEZANJE (11 učencev)

– zbor 8.15 v učilnici I/1

– LOKOSTRELSTVO 8.30 – 10.00

– malica 10.00 – 10.30 v učilnici I/1

– PLEZANJE 10.30 – 12.00

– 1 spremljevalec: Pečnik


– učenci:

7.a

Aljaž Kupec

Jan Potočnik

Juš Polanšek

Luka Kogelnik

Franc Jožef Tekavec

7.b

Jošt Krivonog

Jaka Pumpas

Vid Puc

Niko Kogelnik

8.a

Florijan Piko

Gal Germadnik Gole


6. skupina: JUDO – PLEZANJE – TEK NA ROLKAH (4.a razred – 21. učencev)

– zbor 8.15 v učilnici 4.a

– malica 8.15 – 8.45 (v razredu)

– JUDO 9.00 – 10.00 (telovadnica CUDV)

– PLEZANJE 10.00 – 11.00 (Hotel Krnes)

– TEK NA ROLKAH 11.00 – 12.00 (šolsko igrišče)

– 2 spremljevalca: Dimec, Komar


– učenci:

Jera Kompan

Nace Košutnik

Nika Kos

Karin Kozlar

Tinkara Mlinar

Patrik Napotnik

Nejc Obretan

Karmen Pavlič

Miha Piko

Miha Polanšek

Andraž Potočnik

Gal Povsod

Damjan Puc

David Savelli Valente

Nace Srebre

Sara Srebre

Rok Stakne

Klavdija Verdel

Klara Vrabič

Martin Vrabič

Neža Vračko


7. skupina: PLEZANJE – TEK NA ROLKAH – JUDO (5.a razred + 4.a – 21. učencev)

– zbor 8.15 v učilnici 5.a

– malica 8.15 – 8.45 (v razredu)

– PLEZANJE 9.00 – 10.00 (Hotel Krnes)

– TEK NA ROLKAH 10.00 – 11.00 (šolsko igrišče)

– JUDO 11.00 – 12.00 (telovadnica CUDV)

– 2 spremljevalca: Burjak, Pečovnik


– učenci:

Nuša Čofati

Katja Ferk

David Fortin

Luka Kompan

Neja Kramberger

Aleš Lenko

Anej Modrej

Lia Molari

Vid Slatinek

Marija Stropnik

Anja Sušnik

Urh Tošković

Denis Vajdl

Maruša Zmrlikar

Romana Zvizdalo

Anže Bogataj

Naja Dolič

Martin Drol

Monika Drol

Nika Fortin

Matija Kelenc

 

8. skupina: TEK NA ROLKAH – JUDO – PLEZANJE (5.b razred+4.5.ž-23. učencev)

– zbor 8.15 v učilnici 5.b

– malica 8.15 – 8.45 (v razredu)

– TEK NA ROLKAH 9.00 – 10.00 (šolsko igrišče)

– JUDO 10.00 – 11.00 (telovadnica CUDV)

– PLEZANJE 11.00 – 12.00 (Hotel Krnes)

– 2 spremljevalca: Germadnik, Halner


– učenci:

5.b

Anja Deželak

Kristjan Drol

Vanja Forstner

Jasmin Hasić

Žiga Jelen

Žan Kremzer

Špela Kreuh

Lar Kunc

Štefan Piko

Sara Podlesnik

Maruša Stane

Špela Štiftar

Aleš Verdel

Timotej Vidovič


4. in 5.ž

Rene Stropnik

Aljaž Vajde

Jana Voglič

Klara Zaveršnik

Klenem Ferčec

Jernej Jančič

Kaja Obretan

Cvetka Voglič


Športni pozdrav

Tamara Oblak
(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)