Spoštovani starši, učenci, učenke,

Objavljamo splošni vozni red šolskih prevozov za učence OŠ Črna na Koroškem za šolsko leto 2020/21.

V kolikor bo prišlo še do kakšne spremembe, vas obvestimo preko spletne strani in eAsistenta.

Vstopna in izstopna postaja v letošnjem šolskem letu je prostor ob zgornjem parkirnem prostoru OŠ Črna na Koroškem.

Vozni red šol. prevozov 2020/21

Ker šolskih prevozov ni mogoče organizirati na način, da bi upoštevali priporočeno razdaljo med osebami (1,5m), še vedno naprošamo starše, da za prevoz svojega otroka poskrbite sami. V drugačnem primeru je vključitev otroka v šolski prevoz izključno odgovornost staršev oz. skrbnikov.

Splošna navodila v zvezi s higienskimi ukrepi ob COVID-19 so:

• V vozilo namenjeno šolskemu prevozu lahko vstopajo izključno zdravi otroci.
  • Obvezno je nošenje zaščitne maske, ki si jo učenec nadene pred vstopom v vozilo.
  • Ob vstopu v vozilo si učenec razkuži roke.
  • Učenci/ke naj se čim manj dotikajo površin v vozilu ter zaščitne maske.

Prav tako vas naprošamo, da si preberete bolj podrobna navodila občinske uprave o zagotavljanju higienskih ukrepov ob COVID-19 na šolskih prevozih.

Občina obvestilo – PREVOZI in UKREPI COVID

Lepo vas pozdravljamo,

svetovalna služba in vodstvo šole