Končno smo dočakali. Dan odhoda v zimsko šolo v naravi. Po neprespani noči zaradi zvrhane mere pričakovanja smo se zbudili v lepo sončno jutro. Vsi smo nestrpno čakali, da se zavrtijo kolesa našega kombija in avtobusa in da odrinemo na pot proti našemu cilju, Ribnici na Pohorju. Po ne preveč dolgi vožnji smo prispeli v idilično, s soncem obsijano, pohorsko vasico, kjer so nas že čakale pripravljene sobe, nad katerimi so bili vsi učenci izjemno navdušeni. Po kratki predstavitvi plana poteka današnjega dne smo odšli na smučišče, kjer smo najprej izvedli testiranje, nato pa smo v skupinah naredili prve zavoje po zasneženi progi.

Res je, da okolica in temperature bolj spominjajo na pomlad, vendar mi smo vseeno uživali. Popoldne smo še malo posmučali, nato pa je sledilo predavanje o varnosti na smučišču in upoštevanju 10 mednarodnih FIS pravil.

Po večerji smo se odpravili na krajši večerni pohod z lučkami, nakar smo se kar nekoliko utrujeni odpravili v svoje rezidence in sladko zaspali.

Več utrinkov današnjega dne si lahko ogledate v galeriji ali pa si oglejte video na našem you tube kanalu.

Lep športni pozdrav

Marko Sonjak

Tamara Oblak

Nejc Gerdej

Sergeja Gerdej

Tjaša Hace

(Skupno 327 obiskov, današnjih obiskov 1)