Za nami je še zadnji in tudi najtoplejši oziroma najlepši dan v Simonovem Zalivu. Kot bi morje vedelo, da se jutri poslavljamo in nam je želelo pokazati svoj najlepši obraz.

Dopoldne smo izvedli testiranje za bronastega delfina, ki so ga tudi vsi opravili.

Po kosilu smo se z ladjico odpravili v Piran, kjer smo si ogledali slikovite ozke ulice srednjeveškega mesta in mestni akvarij, v katerem so našle  dom številne živali, ki jih najdemo v našem morju.

Po povratku je sledilo kopanje, saj smo hoteli do dobra izkoristiti toplo morje.

Kot se spodobi, smo naše druženje zaključili z zabavnim večerom, kjer smo podelili nagrade za najbolj urejene sobe in mis ter mistra letne šole v naravi San Simon 2019.

Vse tedenske aktivnosti so terjale svoj davek in po končaniem druženju smo vsi nemudoma zaspali.

Jutri se odpravljamo domov, na poti bomo obiskali še znamenito Postojnsko jamo. Predvidoma se vračamo v poznih popoldanskih urah okoli pol sedme ure (pred kulturnim domom). Spremljajte obvestila na šolski spletni strani, kjer bomo objavili tudi obvestilo, kdaj smo se odpravili iz Postojne in predviden čas prihoda.

Več utrinkov današnjega dne si lahko ogledate tukaj.

Kratek filmček današnjega dogajanja si lahko ogledate na šolskem you tube kanalu.

Lep športni pozdrav!

Oblak Tamara