Drugi dan šole v naravi se je prevesil v večer. Otroci že pridno počivajo in si nabirajo moči za jutrišnji dan. Po deževni in vetrovni noči nas je v nov dan prebudilo sonce, le rahel vetrič je bil njegov zvesti spremljevalec.

Obilen zajtrk je poskrbel, da smo imeli dovolj moči za vse podvige, ki so nas čakali. Dopoldansko plavanje je bilo sicer nekoliko bolj razburkano, ampak zato nič manj zanimivo. Po kosilu so se otroci lotili pisanja razglednic in kot bi trenil je napočil čas za vnovičen obisk plaže.

Zvečer smo imeli delavnice Varno s soncem in predstavitev nekaterih športov povezanih z morjem. Med drugim smo jim predstavili tudi potapljanje s kisikovo bombo.

Kar nekoliko utrujeni, vendar zadovoljni in dobre volje smo se odpravili v svoje sobe.

Lep športni pozdrav:

Oblak Tamara

Meta Lesnik

Petra Potočnik

Marko Sonjak

 

Več utrinkov današnjega dne si lahko ogledate tukaj.

Kratek filmček današnjega dne si lahko ogledate na šolskem you tube kanalu.

(Skupno 420 obiskov, današnjih obiskov 1)