DRAGI UČENCI,  SPOŠTOVANI STARŠI

PRVI ŠOLSKI DAN – PONEDELJEK, 2. SEPTEMBER 2019

ZA UČENCE OD 2. DO 9. RAZREDA

Zbrali se bomo pred šolo ob 8.15, v primeru slabega vremena v avli šole.

Po uvodnem pozdravu in dobrodošlici vas bodo razredniki pospremili v matične učilnice, kjer boste imeli razredno uro. Od druge ure dalje sledi pouk po urniku, ki si ga lahko ogledate v eAsistentu (v pripravi).

S seboj prinesete torbo, copate, pisala, zvezke in veliko dobre volje.

Vozni red bo prvi teden potekal po objavljenem voznem redu na šolski spletni strani. (Kliknite tukaj za ogled voznega reda.)

ZA UČENCE 1. RAZREDA

Slavnostni sprejem prvošolcev bo ob 10.00 uri v učilnici 5. a (po vstopu pri vratih za prvo vzgojno izobraževalno obdobje levo, 3 učilnica na levo).

Podaljšano bivanje za učence od 2. do 5. razreda bo potekalo po urniku od 11.55 do 16.05. Podaljšano bivanje za prvošolce bo od torka, 3. 9. 2019 dalje v enakem časovnem razponu.

ZA UČENCE POŠ ŽERJAV

Zaradi sanacijskih del na šoli boste do nadaljnjega obiskovali pouk na matični šoli. Prevoz otrok bo organizirala občina Črna na Koroškem. Vse podrobnosti boste našli na šolski in občinski spletni strani.

Veselimo se srečanja z vami!