Naši lutkarji so skozi šolsko leto vestno izdelovali lutke, pripravljali scenske rekvizite in se urili v svojih vlogah. V začetku junija pa smo začeli z nastopi. Prvi nastop je bil 8. junija in je bil prav poseben, namenjen je bil staršem, dedkom in babicam, sorodnikom in prijateljem. Že naslednji dan smo odšli v vrtec Kralj Matjaž, kjer smo razveselili najmlajše. Odigrali smo jim lutkovno predstavo Muca Copatarica. Naslednji nastop je bil za osnovnošolske otroke do petega razreda, katerim smo odigrali dve predstavi, Zrcalce in Muco Copatarico. V kratkem nas čaka še nastop v Žerjavu. Verjamem, da so tako lutkarji, ki so nastopali, kot tisti, ki so si ogledali naši predstavi, uživali v pravljičnih trenutkih. Bravo, lutkarji, le tako naprej.

Mentorica Vesna Burjak