V ponedeljek in torek, 28. in 29. junija 2021, je potekalo 55. Srečanje mladih raziskovalcev Slovenije. Letošnje leto je zaznamovalo delo na daljavo in s tem nekoliko okrnjen raziskovalni del, a je kljub temu učenki naše šole, Taji Oderlap uspelo pripraviti raziskovalno nalogo, ki je bila uvrščena v drugi krog, na državno tekmovanje v Murski Soboti.

Tekmovanje je potekalo pod okriljem Zveze za tehnično kulturo Slovenije ob upoštevanju vseh priporočil NIJZ.

Taja je pod mentorstvom Mojce Potočnik in Nejca Gerdeja napisala raziskovalno nalogo s področja psihologije ali pedagogike, z naslovom Učenci zadnje triade koroških osnovnih šol v času epidemije covid-19 in prejela ZLATO PRIZNANJE.

Vabljeni k ogledu  njene spletne strani: http://www.tajaraziskuje.com/

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)