Pouk se za vse učence od 2. do 9. razreda prične ob 8.20.

Sprejem prvošolcev bo ob 10.00.

Pouk za vse učence od 1. do 4. razreda Podružnične osnovne šole Žerjav se prične ob 8.20.

Učenci 1. šolski dan potrebujejo šolsko torbo, ključe od omarice, peresnico in beležko.

Prosimo vas, da učenci pridejo v šolo čim pozneje. Letos se učenci ne bodo zbrali pred šolo, temveč jim bo od 8.00 dalje omogočen vstop vanjo. Učence bodo do matičnih učilnic, kjer jih bodo sprejeli razredniki, usmerjali dežurni učitelji pri vhodu.

Učenci od 6. do 9. razreda morajo na hodnikih obvezno nositi maske. Preostalim učencem pa to priporočamo v skladu z navodili NIJZ. Vstop staršem v šolo ni dovoljen.

Učenci 2. in 3. razreda vstopajo skozi vhod v novem delu šole.

Učenci od 4. do 9. razreda vstopajo skozi glavni vhod, kjer bodo učence do matičnih učilnic usmerjali dežurni učitelji. Učenci si razkužijo roke, se v avli preobujejo, obutev in oblačila odložijo v garderobo ter odidejo v matično učilnico.

Učilnice od 1. do 5. razreda so v novem delu, od 6. do 9. razreda pa v starem delu šole:

• 6. a v  I/2,
  • 7. a v I/1,
  • 7. b v I/3,
  • 8. a v II/3 in
  • 9. a v II/1.

Kosilo bo prvi šolski dan organizirano za učence, ki bodo prinesli izpolnjeno prijavnico na kosilo.

Prvi dve uri pouka bosta razredni uri.

Pouk bo potekal po urniku, ki ga lahko vidite na povezavi

Podaljšano bivanje bo organizirano za učence od 2. do 5. razreda. Izbirnih predmetov in interesnih dejavnosti ta dan še ne bo.

Vsem učencem želimo uspešno, prijetno in varno novo šolsko leto.

Zaposleni na OŠ Črna na Koroškem

(Skupno 1.047 obiskov, današnjih obiskov 1)