Treningi starševstva, v obliki programa Neverjetna leta, so že več kot 30 let dostopni v številnih državah sveta. Treningi dokazano zmanjšujejo vedenjske težave otrok, vzpodbujajo njihovo šolsko uspešnost in dolgoročno pozitivno vplivajo na duševno zdravje otrok in mladih.

Center za socialno delo na Ravnah na Koroškem program za starše izvaja od leta 2015. Do sedaj je trening zaključilo 9 skupin staršev.

V novembru 2019, v program vabimo starše iz Črne na Koroškem, ki imajo otroke v starosti od 3. do 8. leta in se želijo uriti v veščinah pozitivnega starševstva. V skupino bomo sprejeli do 12 staršev in zanje izvedli od 16 do 18 srečanj.

UVODNA PREDSTAVITEV PROGRAMA BO POTEKALA V PROSTORIH OŠ ČRNA NA KOROŠKEM, V PONEDELJEK, 11. 11. 2019, OB 17. URI.

PRIJAZNO POVABLJENI!