Pozdravljeni učenci/učenke!

Zaradi preobremenitve različnih spletnih aplikacij, ki jih uporabljajo šole po vsej Sloveniji (eAsistent, Spletne učilnice) smo se odločili, da vam pripravimo spletno klepetalnico v kateri boste lahko komunicirali med sabo in z učitelji, ki bodo v tistem trenutku “online“.

Klepet omogoča tudi shranjevanje zgodovine pogovorov, kar pomeni, da si lahko ogledaš kaj so drugi pisali v klepetalnici preden si se nam pridružil-a.

Ker so vsi sistemi še vedno zelo obremenjeni smo se odločili, da vam bomo na voljo tudi preko tega komunikacijskega kanala. Pri elektronski pošti – prihaja do velikih zamud pri dostavi sporočil, kar posledično pomeni, da smo tudi mi zelo neodzivni.

Če želite si lahko REGISTRIRATE svoje račune ali pa vstopite v klepetalnico kot GOSTI.

Opomba: Glede na resnost situacije s Korona virusom od vas pričakujemo, da boste upoštevali pravila primerne spletne komunikacije (brez žaljivih in neprimernih sporočil). V nasprotnem primeru, vam bomo morali omejiti dostop.

S klepetalnico želimo učitelji ohranjati stik z vami in vam pomagati pri kakšnih nalogah.

VSTOPI v KLEPETALNICO
(Skupno 503 obiskov, današnjih obiskov 1)