Spoštovani starši!

Sporočamo vam, da bo pouk od 9. 11. 2020 dalje za vse učence od 1. do 9. razreda potekal na daljavo.

Znanje je zagotovo ena najpomembnejših vrednot naše družbe, še posebej jo potrebujemo v časih, v katerih smo sedaj. Zato je pomembno, da se v tej situaciji potrudimo mi učitelji, vi starši in učenci ter delo opravimo najbolje, kot ga v dani situaciji lahko.

Zavedamo se, da je tak način dela na daljavo zahteven za vas in za vaše otroke. Mi se bomo pri načrtovanju pouka na daljavo potrudili, da bo z naše strani delo opravljeno čim bolje.

Skupaj motivirajmo otroke, da se potrudijo in po svojih močeh opravijo delo. Če je le možno, naj delo opravijo v dopoldanskem času. Redno naj se udeležujejo videokonferenc in oddajajo zahtevane naloge.

Pouk bo potekal po prilagojenem urniku. Objavljen je na spletni strani v zavihku »Izobraževanje na daljavo« in v spletnih učilnicah. Sestavljen je tako, da imajo učenci manj predmetov dnevno.

Učitelji smo vam na voljo po elektronski pošti ali po sporočilih v spletnih učilnicah.

Če karkoli potrebujete, smo vam na voljo tudi:

Neža Kos – šolska svetovalna služba: neza.kos@os-crna.si

Nejc Gerdej – računalnikar: nejc.gerdej@os-crna.si

Mitja Pranjič 02 870 40 57 ali mitja.pranjic@os-crna.si

Z dobro voljo in skupnimi močmi se vse da!

Ostanite zdravi!

Hvala za razumevanje in sodelovanje!

Mitja Pranjič, ravnatelj