Včeraj smo na šoli izvedli dneve dejavnosti, ki so bili praznično obarvani. Z ustvarjalnimi delavnicami, kjer so učenci lahko našli številne zanimive ideje za izdelavo najrazličnejših izdelkov in zabavne aktivnosti, so si popestrili svoje šolanje na daljavo. Zavedamo se, da ste tako starši kot otroci v teh težkih časih zelo obremenjeni, v stiski in vas morda pestijo marsikatere skrbi, zato je prav, da se vsake toliko časa sprostimo, poveselimo in preživimo nekaj lepih trenutkov s svojimi najdražjimi.
Učitelji smo se veselili praznično obarvanega decembra, ki bi ga skupaj z učenci preživeli v šoli, a nam jo je na žalost letos zagodel ta trdovraten virus. Verjamemo, da se bomo naslednje šolsko leto lahko skupaj veselili decembrskih dni in vseh prazničnih dogodkov, ki jih bomo izvedli v šoli.