Te dni po Sloveniji potekajo akcije BODI VIDEN- BODI PREVIDEN. Tudi OŠ Črna na Koroškem se je pridružila akciji. Včeraj se je polovica učencev 5. a razreda preizkusila v izzivu, kako pristopiti ljudem na ulici, jim brezplačno ponuditi odsevno telo ter jim hkrati izreči nekaj prijaznih in spodbudnih besed v zvezi z uporabo odsevnih teles, oblačenjem svetlih oblačil v mraku in temi ter še kaj drugega.

Hkrati s prijaznimi besedami in darilcem so pešci prejeli tudi otroško risbico za spomin. Učenci so se zelo zabavali, nekateri tudi z nekaj treme, katero pa so uspešno premagovali v stiku z ljudmi.

Tako smo razdelili 40 odsevnih trakov, 30 kresničk ter okrog 70 otroških risbic. Popoldanska urica gibanja na svežem zraku je bila zelo koristna.

Sodelovali smo: Tadea, Elmas, Gabi, Daša, Mihael, Lana, Lara, Neža, Mija, Živa, Metka in učiteljica Andrejka.

Mentorica Andrejka Fajmut

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)