V ponedeljek smo se kljub dejstvu, da so se ravno pričele šolske počitnice, zbrali v šoli vsi tisti, ki radi ustvarjamo. Cilj prvih delavnic je bil izdelati načrt, na kakšen način in katere vse izdelke bomo na letošnjih delavnicah izdelovali. Izdelati želimo predvsem lepe in kvalitetne izdelke, ki vam jih bomo tako kot lansko leto ponudili na prazničnem bazarju. In ker se veseli december počasi vendar neumorno bliža, smo z delavnicami nekoliko pohiteli. Čaka nas še kar nekaj delavnic, na katerih bomo izdelovali sveče, voščilnice, mila, kopalne soli in še kaj se bo našlo. Tudi letos bomo organizirali eno delavnico za družine, kjer bodo izdelke izdelovali starši skupaj s svojimi otroki in tako skupaj kreativno preživeli nekaj prostega časa. Sam koncept in potek delavnic pa bo nekoliko drugačen kot lansko leto.

Samo vzdušje je bilo odlično in samo želimo si lahko, da bo tako tudi na prihodnjih delavnicah.

 

 

(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)